DKK 136 brutto/h

Od zaraz Dania praca bez znajomości języka dla par produkcja rowerów Kopenhaga

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub Region: Kopenhaga
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 kwietnia 2021 19:42

Dla par możliwość rozpoczęcia od zaraz pracy w Danii na produkcji rowerów. Zatrudnienie w fabryce z Kopenhagi bez znajomości języka dla pracowników produkcji. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kopenhaga.

Wynagrodzenie: 136 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie montowanie poszczególnych części rowerów, a także rowerów elektrycznych na linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w serwisie rowerowym albo na produkcji taśmowej;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • dostępność od zaraz do końca 2021 roku;
  • pracowitość;
  • brak uzależnień;
  • rzetelność.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie około 3500 DKK na mc od osoby + media (zapewnione wspólne pokoje dla par);
  • duńską umowę do końca roku z opcją jej przedłużenia;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności.

Aplikacja:

CV z danymi kontaktowymi należy kierować na adres e-mail: rekrutacja2021@mail-online.dk z podaniem numeru referencyjnego wraz z imieniem i nazwiskiem: Nr ref.: skr/21/21

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dla-par-dania-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-rowerow-od-zaraz-kopenhaga/

Nr ogł.: 91460880730ceac3