NOK 176,40 brutto/h

Dam pracę w Norwegii bez znajomości języka na magazynie z napojami od zaraz Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Oslo
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 maja 2020 21:26

Propozycja rozpoczęcia pracy w Norwegii dla magazynierów bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w Oslo na magazynie hurtowni z napojami. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 176,40 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • do najważniejszych obowiązków będzie należało zbieranie zamówień, które są składanie telefonicznie albo drogą elektroniczną;
  • obsługa urządzeń magazynowych, czyli skanera, wózka paletowego oraz komputera;
  • rozładowywanie dostaw, pakowanie produktów, a także współpracowanie z innymi działami oraz z firmą transportową itp.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w grupie;
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy;
  • nie jest wymagany j. norweski, ale potrzebny jest komunikatywny j. angielski;
  • dobra kondycja fizyczna, gdyż jest konieczność przenoszenia produktów o wadze do 25 kg;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie;
  • norweską umowę o pracę;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • umowę na 3 miesiące z opcją podjęcia zatrudnienia na dłużej dla najlepszych pracowników;
  • pełny etat;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • zakwaterowanie w cenie 4500 NOK na mc od osoby.

Aplikacja:

Zgłaszać się można poprzez formularz na stronie: www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2020 z zaznaczeniem opcji: „Magazynier / Komisjoner Oslo”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-norwegii-na-magazynie-z-napojami-bez-jezyka-oslo-2020/

Nr ogł.: 7955ecd3279962cb