NOK 174 brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka na produkcji ozdób świątecznych Drammen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Drammen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 października 2020 17:27

Tymczasowa praca w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka na produkcji ozdób świątecznych. Zatrudnienie od zaraz w Drammen dla dyspozycyjnych pracowników produkcji. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Drammen.

Wynagrodzenie: 174 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji ozdób świątecznych, gdzie zadaniem jest ich malowanie, ozdabianie oraz lakierowanie;
  • pracownik będzie również przeprowadzał kontrolę jakości, a także pakował gotowe produkty.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • sprawność manualna, zwinność;
  • pracowitość;
  • wykazywanie się poczuciem estetyki;
  • chęć pracy w godzinach nadliczbowych, jeżeli zajdzie taka konieczność.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • wypłatę zawsze na czas;
  • zgrany zespół współpracowników;
  • dodatki oraz premie;
  • bezpłatne zakwaterowanie na miejscu;
  • pracę od zaraz;
  • pełny wymiar godzin;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • pomoc przy załatwianiu formalności;
  • umowę do świąt Bożego Narodzenia.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: soknadansatte@eclipso.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-na-produkcji-ozdob-swiatecznych-w-drammen/

Nr ogł.: 5065f84609039f93