NOK 196 brutto/h

Dla par praca Norwegia bez znajomości języka przy pakowaniu kawy od zaraz w Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Oslo
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 sierpnia 2022 20:16

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Norwegii przy pakowaniu kawy. Zatrudnienie 2022 w fabryce z Oslo dla par od zaraz. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 196 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa praca manualna;
  • zadaniem będzie pakowanie kawy w zestawy prezentowe;
  • ważne jest dbanie o estetykę pracy oraz utrzymywanie dobrego tempa.

Wymagania:

  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • rzetelność;
  • mile widziane doświadczenie;
  • chęć pracy w godzinach nadliczbowych;
  • sumienne, zaangażowane i odpowiedzialne wypełnianie zadań;
  • dokładność.

Oferujemy:

  • norweską umowę o pracę;
  • zatrudnienie na okres próbny z opcją przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • możliwość rozwoju;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • płatny urlop wypoczynkowy;
  • zakwaterowanie w cenie 3500 – 6000 NOK na mc;
  • pomoc polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu z podaniem tytułu: „pakowacz kawy Oslo 08/2022”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-dla-par-przy-pakowaniu-kawy-od-zaraz-bez-jezyka-oslo/

Nr ogł.: 19862f3d0ba561a7