€ 2550 brutto/mc

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na magazynie napojów od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 czerwca 2023 21:55

Dla dyspozycyjnych magazynierów aktualna od zaraz praca w Niemczech. Zatrudnienie w Hamburgu na magazynie hurtowni napojów bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie będzie zapewniał pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 2550 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie zamówień oraz pakowanie produktów na podstawie wytycznych;
  • rozładowywanie dostaw;
  • obsługiwanie przyjmowanych towarów.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • sprawność manualna;
  • zdolność do pracy pod presją;
  • zdyscyplinowanie;
  • dostępność od zaraz;
  • mile widziane doświadczenie;
  • chęć rozwijania się;
  • zmotywowanie do pracy;
  • atutem będzie znajomość niemieckiego.

Oferujemy:

  • pełny etat;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • szkolenia;
  • ubezpieczenie i dostęp do świadczeń socjalnych;
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki i premie;
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu pracy;
  • zakwaterowanie w cenie 200 € na mc od osoby.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, krótkim opisem własnej osoby i zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail:

NeueArbeit2020@web.de z podaniem tytułu: Magazyn z napojami, Hamburg /06/2023

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-praca-w-niemczech-na-magazynie-hurtowni-napojow-od-zaraz-w-hamburgu/

Nr ogł.: 6236488b779c39ee