PLN 4000 netto/mc

Bez języka Czechy praca od zaraz na produkcji felg samochodowych w Mošnov

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Mošnov
  • Zakwaterowanie: Oferta bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 24 maja 2021 20:00

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Czechach dla pracowników produkcji. Zatrudnienie w Mošnov bez znajomości języka dla dyspozycyjnych Polaków na produkcji felg samochodowych oraz przy obsługiwaniu wózka widłowego.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Mošnov.

Wynagrodzenie: średnio 4000 PLN netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się obsługiwaniem wózka widłowego;
  • praca odbywa się na produkcji felg samochodowych.

Wymagania:

  • własny transport (pracodawca zapewnia zwrot od 500 do 700 PLN na mc za paliwo;
  • dobre zdrowie;
  • pozytywne nastawienie;
  • zmotywowanie i chęci do podjęcia pracy;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na 3 zmiany;
  • pracę po 8 godzin dziennie – weekendy będą wolne;
  • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę;
  • ubezpieczenie zdrowotne na terenie kraju;
  • bardzo dobre warunki finansowe + premie;
  • dofinansowanie do obiadów w miejscu pracy;
  • premie frekwencyjne oraz rekrutacyjne.

Aplikacja:

Prosimy dzwonić pod numer telefonu: +420 734 604 897 albo można wysłać SMS o treści „Cromodora”.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/produkcja-felg-samochodowych-bez-znajomosci-jezyka-praca-w-czechach-od-zaraz-mosnov/

Nr ogł.: 57260a517c7f3869