CZK od 18 102

Bez języka dam pracę w Czechach od zaraz na produkcji foteli samochodowych Kvasiny

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Kvasiny
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 listopada 2019 20:30

Propozycja podjęcia od zaraz pracy w Czechach na produkcji foteli samochodowych. Zatrudnienie w fabryce z Kvasin bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym, które organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kvasiny.

Wynagrodzenie: od 18 102 CZK.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie montował fotele samochodowe;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco;
  • przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości gotowych foteli wg instrukcji kontroli jakości;
  • informowanie przełożonych o błędach;
  • kontrolowanie jakości materiałów, które są przygotowywane do montażu;
  • zachowywanie najwyższej jakości.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • pełny etat;
  • czeską umowę o pracę wraz ze świadczeniami;
  • darmowy transport i zakwaterowanie;
  • szkolenia podwyższające kwalifikacje;
  • nowoczesny zakład pracy;
  • dostęp do kantyny, gdzie można zjeść ciepły posiłek;
  • bony żywnościowe w wysokości 70 CZK na dzień;
  • środki ochrony indywidualnej;
  • atrakcyjne bonusy wydajnościowe;
  • dodatki za pracę w święta, po południu oraz w nocy;
  • bonus zimowy i letni;
  • po tygodniu możliwość wzięcia zaliczki;
  • pomoc koordynatorów oraz tłumaczy.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: +48 536 709 801 albo wysłać aplikacje na adres: michal.kowalczyk@manuvia.pl

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-czechach-na-produkcji-foteli-samochodowych-bez-jezyka-od-zaraz-w-kvasinach/

Nr ogł.: 2095dc4415b25055