€ 12,19 brutto/h

Bez znajomości języka od zaraz praca Niemcy przy pakowaniu lodów Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Książeczka Sanepidu
  • Opublikowany: 21 lutego 2019 19:55

Pracodawca z Berlina poszukuje osób do pracy w Niemczech przy pakowaniu lodów. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka i aktualne od zaraz. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu bezpłatnie oraz wysokie zarobki.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 12,19 Eur brutto/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca na hali w niskiej temperaturze przy taśmie produkcyjnej i polega ona na pakowaniu lodów;
  • praca polega na zdejmowaniu produktów z taśmy i na wkładaniu ich do opakowań kartonowych.

Wymagania:

  • bez nałogów;
  • dużym atutem będzie posiadanie doświadczenia w produkcji spożywczej;
  • mile widziana będzie znajomość j. niemieckiego albo angielskiego;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz na 5 miesięcy;
  • aktualne książeczka z Sanepidu do pracy z żywnością.

Oferujemy:

  • możliwość wyrobienia godzin nadliczbowych;
  • zatrudnienie na 5 miesięcy;
  • zapewnione zakwaterowanie bezpłatnie w samodzielnych pokojach z łazienką oraz Wi-Fi;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • wsparcie przy załatwieniu spraw urzędowych.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z dokumentami aplikacyjnymi należy przesłać na adres:

arbeitbeiuns2019@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: pl/l/02/19.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-lodow-berlin/

Nr ogł.: 9955c6ed0616edd5