€ 2250 brutto/mc

Oferta pracy w Niemczech dla par bez języka produkcja zabawek od zaraz 2022 Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 lipca 2022 23:46

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Niemczech dla par. Zatrudnienie w fabryce z Düsseldorf od zaraz na produkcji zabawek z tworzyw sztucznych przy montażu. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 2250 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na różnych etapach produkcji przy produkcji zabawek z tworzyw sztucznych;
  • pracownik będzie przygotowywał odlewy oraz przeprowadzał poprawki elementów;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • montowanie części składowych zgodnie z projektem;
  • pakowanie.

Wymagania:

  • dokładne, zaangażowane i solidne wykonywanie zadań;
  • precyzyjność;
  • zmotywowanie do pracy;
  • sprawność manualna;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na okres próbny z opcją przedłużenia dla najlepszych;
  • szkolenie;
  • zakwaterowanie w cenie 300 € na mc od osoby;
  • pracę od zaraz;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • odzież roboczą;
  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji;
  • wsparcie polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz na stronie:

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-dam-prace-w-niemczech-na-produkcji-zabawek-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-dusseldorf/

Nr ogł.: 65262c73760c2e12