€ 2500 brutto/mc

Dla par bez znajomości języka praca Niemcy pakowanie kawy od zaraz Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 września 2022 18:41

Tymczasowa praca w Niemczech dla par bez znajomości języka. Zatrudnienie w Kolonii od zaraz przy pakowaniu kawy w promocyjne zestawy. Zakwaterowanie darmowe będzie zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 2500 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6 osób (albo 3 pary).

Zadania na stanowisku:

  • prosta, ale powtarzalna praca wykonywana przy linii produkcyjnej;
  • zadaniem będzie pakowanie kawy w zestawy prezentowe;
  • praca wykonywana w szybkim tempie.

Wymagania:

  • sumienność;
  • uczynność;
  • dostępność od zaraz;
  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu.

Oferujemy:

  • umowę na 3 miesiące;
  • niemieckie warunki zatrudnienia;
  • płatny urlop;
  • ubezpieczenie;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • zatrudnienie dla par i grup;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • pomoc w zapoznaniu się z obowiązkami;
  • bezpłatne zakwaterowanie.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysyłać na adres e-mail:

dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: Pakowanie kawy, Kolonia pazdziernika_22

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dla-par-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-kawy-koln/

Nr ogł.: 9916332ec356d803