£ 9,45 brutto/h

Bez języka praca w Anglii na produkcji czekolady od zaraz Northampton 2020

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Northampton
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 stycznia 2020 19:16

Fabryka z Northampton poszukuje od zaraz chętnych do pracy w Anglii na produkcji czekolady. Oferta 2020 dla pracowników produkcji bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Northampton.

Wynagrodzenie: 9,45 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązki będą przydzielane elastycznie w zależności od aktualnego zapotrzebowania, a może to być praca przy taśmie, przygotowywaniu nadzienia do czekolad smakowych albo na dziale pakowania.

Wymagania:

  • zaletą będzie znajomość języka, nawet podstawowa;
  • mile widziane doświadczenie na produkcji spożywczej;
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy, otwartość;
  • brak uzależnień, gdyż jest całkowity zakaz palenia;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • dostępność od zaraz.

Oferujemy:

  • umowę próbną na 3 miesiące z opcją stałego zatrudnienia;
  • bardzo dobre wynagrodzenie + premie dla najlepszych pracowników;
  • zakwaterowanie płatne, które jest oddalone około 2 km od miejsca pracy;
  • gwarantowany kurs wymiany funta, gdzie 1 GBP = 5 PLN;
  • brak wstępnych opłat przy rekrutacji;
  • do wynagrodzenia dodawany będzie deputat w postaci produktów firmy – max 3 kg na mc;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności.

Aplikacja:

CV w języku angielskim ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysyłać na adres e-mail: cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem „produkcja czekolady Northampton 01/2019”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-anglii-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-czekolady-fabryka-w-northampton/

Nr ogł.: 4075e1f17c7da266

2 komentarze aby “Bez języka praca w Anglii na produkcji czekolady od zaraz Northampton 2020”

  1. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy w fabryce czekolady w Northapton obecnie mieszkam w tym mieście pozdrawiam Łukasz
    Telefon 07539856789

  2. PRODUKCJA CZEKOLADY W NORTHAMPTON 2020 dn. 16 lutego 2020 @ 20:41

    WITAM JESTEM ZAINTERESOWANY OFERTĄ PRACY W FABRYCE CZEKOLADY
    W NORTHAMPTON 2020 OD ZARAZ MOGĘ ROZPOCZĄĆ PRACĘ POSIADAM KONTO
    ANGIELSKI ,ORAZ NAMBER INSURANSE KONTAKT E-MAIL LUB TEL. +48 888 213 098