£ ok. 450 tydz.

Praca Anglia dla par od zaraz na magazynie obuwia bez znajomości języka Wakefield

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Wakefield
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Doświadczenie zawodowe
  • Opublikowany: 10 kwietnia 2022 20:34

Dla par aktualna od zaraz praca w Anglii na magazynie obuwia. Zatrudnienie w hurtowni z Wakefield UK dla magazynierów bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Wakefield.

Wynagrodzenie: ok. 450 GBP brutto na tydzień.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4 osoby (albo 2 pary).

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na magazynie obuwia sportowego;
  • pracownik będzie przyjmował dostawy, rozkładał towar na magazynie oraz komisjonował, metkował i zakładał zabezpieczenia antykradzieżowe;
  • przygotowywanie paczek do wysłania do sklepów detalicznych w UK.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia;
  • uczciwe, rzetelne i dokładne wykonywanie swoich zadań;
  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • chęć brania nadgodzin, jeżeli będzie taka konieczność;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • zaletą będą uprawnienia na wózki jezdniowe oraz znajomość języka.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • zakwaterowanie;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • wypłatę raz w tygodniu na konto walutowe pracownika.

Aplikacja:

Pary oraz grupy proszone są o wysyłanie wspólnych zgłoszeń.

Aplikacje należy kierować na adres e-mail: jobs4you@mail.co.uk z podaniem tytułu: „magazyn obuwia Wakefield 04/2022″

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dla-par-praca-anglia-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-na-magazynie-z-obuwiem-w-wakefield-2022/

Nr ogł.: 500625310219fac3