£ 10,25 brutto/h

Bez znajomości języka praca Anglia na produkcji napojów od zaraz Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Londyn
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 listopada 2023 19:37

Fabryka z Londynu potrzebuje od zaraz pracowników produkcji do pracy w Anglii. Zatrudnienie bez znajomości języka angielskiego na produkcji napojów izotonicznych. Zakwaterowanie zapewniał będzie pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 10,25 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań przy produkcji napojów izotonicznych oraz energetycznych – napełnianie butelek, zakręcanie korków, etykietowanie oraz pakowanie gotowych produktów;
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych;
  • dbanie o jakość wytwarzanych produktów;
  • współpraca z kierownictwem przy zgłaszaniu nieprawidłowości;
  • realizowanie zamówień.

Wymagania:

  • atutem będzie podstawowa znajomość języka angielskiego;
  • mile widziane doświadczenie;
  • chęć pracy w systemie zmianowym oraz w godzinach nocnych i w weekendy;
  • elastyczność;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • chęć wykonywania zadań powtarzalnych;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • komunikatywność.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pełny etat;
  • umowę o pracę;
  • zakwaterowanie w jedno- i dwuosobowych pokojach w cenie 180 GBP lub 120 GBP na mc;
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansowania;
  • świadczenie socjalne oraz ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne;
  • zatrudnienie od zaraz.

Aplikacja:

CV w języku angielskim ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail:

pl.cleversolutions@outlook.com z dopiskiem „produkcja napojów Londyn 11/23”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/produkcja-napojow-dam-prace-w-anglii-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-fabryka-w-londynie/

Nr ogł.: 491654d1602e8835