£ 9,50 - 11,50

Dam pracę w Anglii bez znajomości języka na magazynie AGD od zaraz Milton Keynes

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Milton Keynes
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Doświadczenie zawodowe
  • Opublikowany: 14 lutego 2023 21:05

Dla magazynierów aktualna od zaraz praca w Anglii. Zatrudnienie w Milton Keynes bez znajomości języka na magazynie hurtowni AGD. Zakwaterowanie zostanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Milton Keynes.

Wynagrodzenie: 9,50 – 11,50 GBP brutto na godz. w zależności od doświadczenia i znajomości języka.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie zamówień na palety dla sklepów z wykorzystaniem ręcznego wózka paletowego;
  • rozładowywanie dostaw;
  • przygotowywanie, pakowanie paczek dla klientów indywidualnych;
  • rozmieszczanie towaru na magazynie.

Wymagania:

  • atutem będzie znajomość języka;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • posiadanie doświadczenia jako order picker – przynajmniej pół roku;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • pracowitość;
  • pozytywne nastawienie;
  • bezkonfliktowość;
  • dostępność od zaraz.

Oferujemy:

  • brytyjskie warunki zatrudnienia za pośrednictwem agencji;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • zakwaterowanie w cenie 60 GBP na tydzień;
  • możliwość brania nadgodzin i pracy na zmianach nocnych, co jest dodatkowo płatne.

Aplikacja:

Zgłoszenia można kierować na adres e-mail:

uk.employment@europe.com z podaniem tytułu: „hurtownia AGD MK 2023”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-na-magazynie-hurtowni-agd-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-milton-keynes/

Nr ogł.: 81763ebd1834a0d6