£ 9,40 brutto/h

Dla par dam pracę w Anglii bez znajomości języka od zaraz na magazynie żywności Birmingham

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Birmingham
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 sierpnia 2020 19:04

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Anglii dla par na magazynie hurtowni żywności. Zatrudnienie w Birmingham bez znajomości języka dla magazynierów. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Birmingham.

Wynagrodzenie: 9,40 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień na dziale suchym i układanie ich na paletach przy użyciu ręcznego wózka typu EPT oraz skanera ręcznego;
  • ręczne załadowywanie zgrzewek oraz kartonów z towarem, np. mleko, makarony, soki, słodycze, mąka itp.;
  • owijanie folią stretchową załadowywanych palet, a następnie odstawianie gotowych palet na miejsce w magazynie z wykorzystaniem ręcznego wózka.

Wymagania:

  • zaletą będzie doświadczenie, a także znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności – nie starsze niż 3 miesiące;
  • pracowitość, szybkość;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • dostępność od zaraz na minimum 6 miesięcy;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • angielskie warunki zatrudnienia;
  • zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych w cenie 50 GBP na tydzień od osoby albo 70 GBP na tydzień od pary;
  • na miejscu wsparcie polskich brygadzistów;
  • pomoc w zorganizowaniu dojazdu do UK dla osób, które przebywają w Polsce;
  • zagwarantowany minimalny kurs wymiany funta, gdzie 1 GBP = 5,00 PLN przy powrocie do Polski.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać zgłoszenia na adres e-mail: oxf-uk@solution4u.com z dopiskiem: „Magazyn żywności Birmingham 08.2020”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-dla-par-na-magazynie-zywnosci-od-zaraz-bez-jezyka-w-birmingham-2020/

Nr ogł.: 2735f3fbf0d0e1f8