£ 8,50 -10 na h

Bez języka praca Anglia przy pakowaniu kawy dla par od zaraz Bradford UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Bradford
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 kwietnia 2019 21:04

Pracodawca z Bradford szuka osób do pracy w Anglii bez znajomości języka, przy pakowaniu kawy. Zatrudnienie dla par aktualne od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Bradford.

Wynagrodzenie: 8,50 GBp/h dla osób bez języka i 10,00 GBP na godz. dla osób z językiem.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem pracownika będzie pakowanie zestawów promocyjnych, w skład których wchodzi słoik kawy oraz kubeczka z logotypem producenta i gadżetami. potem zestaw wkłada się do kartonu i zamyka opakowanie. Niektóre partie zabezpiecza się również dodatkowo przed kradzieżą.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz na min. 3 miesiące;
  • szybkie tempo pracy;
  • możliwość wzięcia nadgodzin, jeżeli będzie taka potrzeba;
  • mile widziane są osoby z językiem;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • nie wchodzenie w konflikty oraz pozytywne nastawienie do ludzi;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • bez nałogów.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie odpłatnie w mieszkaniu dwupokojowym w cenie około 50 GBP na tydzień od osoby za pokój;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pomoc przy formalnościach na miejscu;
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres:

red-dot@gmx.co.uk z tytułem: „Pakowanie kawy Bradford 05/19”.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-dla-par-przy-pakowaniu-kawy-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-bradford-uk/

Nr ogł.: 665cc733f7aad3f