£ 9,65 - 10,25

Bez znajomości języka dam pracę w Anglii produkcja detergentów od zaraz Wolverhampton

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Wolverhampton
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Doświadczenie zawodowe
  • Opublikowany: 1 stycznia 2024 15:27

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Anglii na produkcji detergentów. Zatrudnienie w fabryce z Wolverhampton dla pracowników produkcji bez znajomości języka. Zakwaterowanie darmowe będzie zapewniał pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Wolverhampton.

Wynagrodzenie: 9,65 GBP brutto/h dla osób bez języka angielskiego lub 10,25 GBP brutto/h z językiem.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym na linii produkcyjnej;
  • wykonywanie zadań przy produkcji detergentów – środki do prania, tabletki do zmywarek i płyny do mycia okien.

Wymagania:

  • chęć pracy na pełny etat;
  • możliwość pracy w systemie na trzy zmiany oraz w nocy;
  • posiadanie doświadczenia;
  • brak uzależnień;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego;
  • zaangażowanie;
  • umiejętność pracy w środowisku produkcyjnym;
  • obuwie ochronne.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • odzież roboczą i ochronną;
  • darmowe zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych przez pierwsze trzy miesiące, a potem pomoc w znalezieniu własnego mieszkania;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych.

Aplikacja:

CV (mile widziane w języku angielskim) prosimy wysyłać na adres e-mail:

smartwork.uk@yahoo.com z dopiskiem: produkcja Wolverhampton

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-detergentow-od-zaraz-fabryka-wolverhampton/

Nr ogł.: 5806579771c814f4