£ 9,00 na godz.

Od zaraz dam fizyczną pracę w Anglii bez języka przy sortowaniu paczek 2019 Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Londyn
  • Zakwaterowanie: Oferta bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 20 maja 2019 19:48

Propozycja podjęcia interesującej oferty fizycznej pracy w Anglii przy sortowaniu paczek. Ogłoszenie 2019 z Londynu bez znajomości języka od zaraz z atrakcyjnymi warunkami finansowymi.

Stanowisko: pracownik fizyczny – sortowacz paczek.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 9,00 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca fizyczna na magazynie, polegająca na sortowaniu przesyłek.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • punktualność;
  • pracowitość;
  • zaangażowanie;
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz;
  • miłą i przyjazną atmosferę pracy;
  • stałe godzony pracy, czyli od 23.00 do 7.00 przez 5 dni w tygodniu od niedzieli wieczorem do piątku rano;
  • zatrudnienie dostępne jest w dwóch różnych lokalizacjach, czyli Hemel Hempstead albo Croydon.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta fizycznej pracy, proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: +447763747512 w godzinach od 07.00 do 16.00 albo można wysłać wiadomość na adres: hemel@multidistribution.co.uk

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/oferta-fizycznej-pracy-w-anglii-na-magazynie-przy-sortowaniu-przesylek-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-londyn/

Nr ogł.: 2855ce267cabfdcf