CZK 31100 brutto/mc

Oferta pracy w Czechach bez języka produkcja samochodów od zaraz Mladá Boleslav

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Mladá Boleslav
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 maja 2022 23:00

Aktualna od zaraz praca w Czechach na produkcji samochodów marki Škoda. Zatrudnienie w Mladá Boleslav dla pracowników produkcji bez znajomości języka. Zakwaterowanie darmowe będzie zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Mladá Boleslav.

Wynagrodzenie: od 31 100 CZK brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań przy linii montażowej;
  • pracownik będzie zajmował się montowaniem uszczelek oraz szyb, kabli i drzwi.

Wymagania:

  •  możliwość wykonywania pracy zmianowej;
  • brak przeciwwskazań do pracy fizycznej;
  • sumienność, uczciwość i pracowitość;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • dyspozycyjność od zaraz na dłużej.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie +premie i dodatki;
  • możliwość brania nadgodzin;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • dodatki finansowe do wyżywienia;
  • bonusy świąteczne;
  • pracę do podjęcia na dłużej.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Czechach, mogą się zgłaszać pod numerem telefonu:

568 457 739

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-czechach-bez-jezyka-produkcja-samochodow-fabryka-w-mlada-boleslav/

Nr ogł.: 79962840a6a37e2d