CZK 23000 brutto/mc

Dla par Czechy praca bez znajomości języka produkcja elektroniki od zaraz Ostrawa

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Ostrawa
  • Zakwaterowanie: Oferta bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 22 listopada 2022 21:47

Pracodawca z Ostrawy szuka od zaraz pracowników produkcji do pracy w Czechach. Zatrudnienie dla par na produkcji elektroniki bez znajomości języka czeskiego. Współpraca na jednej zmianie od poniedziałku do piątku.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Ostrawa.

Wynagrodzenie: 23 000 CZK brutto na godz.

Start: od  zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • montaż elektroniki – drobnych elementów;
  • praca odbywa się z wykorzystaniem śrubokręta;
  • mile wdziane zgłoszenia również od par i kobiet.

Wymagania:

  • własny transport do Ostrawy;
  • zręczność – praca z małymi elementami;
  • dobry wzrok;
  • cierpliwość i dokładność.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • pracę na jednej zmianie – poniedziałek – piątek w godzinach od 11.00 do 19.30;
  • prosta praca wykonywana w pozycji siedzącej;
  • wykonywanie zadań we własnym tempie – bez akordu;
  • bezpieczne miejsce pracy;
  • możliwość zatrudnienia bez doświadczenia na produkcji.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: aneta.kauf@manuvia.com albo można zadzwonić pod numer telefonu: 665 777 464

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/na-produkcji-elektroniki-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-praca-w-czechach-od-zaraz-ostrawa/

Nr ogł.: 386637d33aba9154