€ 1886/m-c brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji zabawek bez języka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Język obcy Niewymagany
  • Opublikowany: 8 maja 2018 06:23

Propozycja pracy w Niemczech od zaraz dla 4 Polaków bez znajomości języka. Możliwość zatrudnienia w Düsseldorfie na produkcji zabawek wykonanych z tworzyw sztucznych. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: 1886 euro za miesiąc brutto

Liczba wakatów: 4

Opis stanowiska:

  • jest to praca manualna na produkcji zabawek
  • zadaniem pracownika będzie montaż części oraz kontrola jakości
  • do obowiązków będzie należało pakowanie gotowych produktów

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu do Niemiec od zaraz
  • dokładne i sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • pracowitość i zaangażowanie
  • gotowość do pracy na dłuższy okres
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • możliwość pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • dopłaty do zamieszkania, koszt dla pracownika to tylko 150 euro miesięcznie
  • opiekę koordynatora na miejscu
  • szkolenia dla pracowników
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy zachęcamy do składania aplikacji z podaniem nr. ref.: produkcja-zabawek/05/18 na adres:

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-zabawek-od-zaraz-dusseldorf/

Nr ogł.: 1545af0d70f79726

3 komentarze aby “Dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji zabawek bez języka Düsseldorf”

  1. Produkcja zabawek/05/18 dn. 29 maja 2018 @ 10:00

    Witam,Jestem zainteresowana oferta pracy,Mam doświadczenie w pracy zagranica przy produkcji taśmowej pakowaniu oraz w magazynach bardzo dobry J.Angielski proszę o kątakt monikapietrzak03@gmail.com

  2. Dwie osoby zainteresowane praca od początku lipca. Możliwość dłuższej współpracy. Posiadamy prawo jazdy kategorii B oraz własny samochód. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 661158536 . Pozdrawiam

  3. Produkcja zabawek dn. 28 lutego 2019 @ 03:41

    Witam jestem zainteresowany ofertą od zaraz