€ 2300 brutto/mc

Na magazynie słodyczy bez znajomości języka Niemcy praca dla par od zaraz w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 stycznia 2021 18:52

Zatrudnienie w Berlinie dla magazynierów bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Niemczech dla par na magazynie hurtowni słodyczy z zakwaterowaniem, które będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2300 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań pomocniczych na magazynie, czyli rozładowywanie, załadowywanie oraz zbieranie zamówień;
  • pracownik będzie zajmował się pakowaniem, obsługą sprzętów oraz dbaniem o porządek w miejscu pracy;
  • obowiązki będą zlecane na bieżąco przez przełożonego.

Wymagania:

  • samodyscyplina;
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • zaletą będzie doświadczenie;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • pełna samodzielność;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • energiczność.

Oferujemy:

  • opiekę polskiego rezydenta;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych, a także u lekarza, w banku i przy tłumaczeniach;
  • niemiecką umowę o pracę razem z ubezpieczeniem, dostępem do świadczeń socjalnych oraz płatnym urlopem;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • zakwaterowanie w cenie 300 € na mc od pary za pokój;
  • możliwość podjęcia stałej pracy dla najlepszych pracowników.

Aplikacja:

Zgłaszać się można poprzez formularz rekrutacyjny na stronie: http://bit.do/rekrutacja-leiharbeiter

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dla-par-niemcy-praca-bez-jezyka-na-magazynie-hurtowni-slodyczy-berlin/

Nr ogł.: 83860118a050a724