£ 9,25/h

Oferta pracy w Anglii 2018 bez języka na magazynie z zabawkami od zaraz Liverpool

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Liverpool
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 października 2018 22:04

Rozpoczynamy rekrutację do pracy w Anglii na magazynie zabawek od zaraz. Zatrudnienie 2018 w Liverpoolu bez znajomości języka angielskiego dla Polaków z zakwaterowaniem oferowanym przez pracodawcę.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Liverpool.

Początek: od zaraz.

Wakaty: 2.

Zarobki: 9,25 GBP/h plus premia 300 GBP na koniec umowy.

Zakres obowiązków:

  • rozładunek ciężarówek z towarem;
  • kompletowanie zamówień dla klientów;
  • obsługa systemu komputerowego;
  • pakowanie zabawek do wysyłki;
  • inwentaryzacja towarów;
  • pomoc w utrzymaniu porządku na hali.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • doświadczenie na magazynie;
  • umiejętność logicznego myślenia i liczenia pamięciowego;
  • brak uzależnienia od papierosów;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • zaletą będą uprawnienia na wózki widłowe;
  • mile widziany język angielski.

Zapewniamy:

  • legalną pracę do 21 grudnia;
  • płatne zakwaterowanie oddalone 3 km od pracy w cenie 55 GBP tygodniowo;
  • wsparcie przy formalnościach w UK;
  • możliwość pobrania zaliczki na początku;
  • opłata za zakwaterowanie jest odtrącana z wynagrodzenia;
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia na konto bankowe.

Dla kandydatów:
CV w języku angielskim prosimy wysyłać pod adres:

cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem w temacie: „hurtownia zabawek Liverpool II tura 2018”.

Nie odpowiadamy na zgłoszenia nie zawierające stosownej klauzuli zezwalającej na przetwarzanie danych do celów rekrutacji.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-anglii-od-zaraz-na-magazynie-zabawek-liverpool/

Nr ogł.: 1555bd1b2ee51d3c