£ od 9,50 brutto/

Praca w Anglii od zaraz na magazynie słodyczy bez znajomości języka Luton UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Luton
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Doświadczenie zawodowe
  • Opublikowany: 27 września 2022 18:41

Hurtownia z Luton potrzebuje od zaraz dyspozycyjnych magazynierów do pracy w Anglii. Zatrudnienie bez znajomości języka angielskiego na magazynie słodyczy. Zakwaterowanie zostanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Luton.

Wynagrodzenie: od 9,50 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie kartonów ze słodyczami na potrzeby sklepów detalicznych;
  • praca z wykorzystaniem ręcznego wózka paletowego oraz skanera.

Wymagania:

  • przynajmniej rok doświadczenia na magazynie;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • dostępność na 3 miesiące albo dłużej.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • zakwaterowanie w cenie 45 GBP na tydzień;
  • zatrudnienie na 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia na stałe;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych;
  • środki ochrony osobistej.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą w Anglii mogą wysyłać zgłoszenia na adres e-mail: greatjob@fastmail.uk z podaniem tytułu: „Słodycze Luton 09/2022”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-anglia-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-hurtowni-slodyczy-od-zaraz-luton-2022/

Nr ogł.: 4306332eee3ada94