£ od 9,20 brutto/

Bez języka dla par praca Anglia przy pakowaniu perfum od zaraz w Londynie

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Londyn
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 listopada 2021 16:48

Zatrudnienie w Londynie przy pakowaniu perfum bez znajomości języka. Ogłoszenie aktualnej od zaraz, tymczasowej pracy w Anglii również dla par. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: od 9,20 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie rozpakowywanie kartonów z perfumami, a także zrywanie etykiet oraz ich powtórne pakowanie, naklejanie etykiet;
  • pracownik będzie zakładał zabezpieczenia antykradzieżowe na nowe opakowania, a także zajmował się foliowaniem i układaniem w kartonach.

Wymagania:

  • zręczność;
  • dobry wzrok;
  • szybkie tempo pracy;
  • wydajność;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • atutem będzie doświadczenie na magazynie przy pakowaniu;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • brak uzależnień.

Oferujemy:

  • pracę tymczasową;
  • zatrudnienie bezpośrednio w brytyjskiej firmie;
  • możliwe wspólne zatrudnienie dla par;
  • zakwaterowanie w mieszkaniu dwupokojowym w cenie 50 GBP na tydzień od osoby albo 80 GBP od pary;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • wsparcie przy zakładaniu konta bankowego w UK;
  • pomoc przy sprawach formalnych.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: uk.employment@europe.com z podaniem tytułu: „pakowanie perfum Londyn 11/2021”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dla-par-praca-w-anglii-przy-pakowaniu-perfum-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-londyn/

Nr ogł.: 815619cfbd7a22a3