SEK 28 000 brutto m

Od zaraz Szwecja praca przy pakowaniu kosmetyków bez znajomości języka Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub Region: Sztokholm
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 października 2019 16:24

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Szwecji dla Polaków przy pakowaniu kosmetyków pielęgnacyjnych. Ogłoszenie ze Sztokholmu bez znajomości języka dla dyspozycyjnych pakowaczy. Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Sztokholm.

Wynagrodzenie: 28 000 SEK brutto mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca wykonywana ręcznie;
  • przeprowadzanie kontroli jakości, a także pakowanie kosmetyków pielęgnacyjnych do kartonowych opakowań;
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • nie jest wymagany j. szwedzki, ale konieczna jest komunikatywna znajomość j. angielskiego;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • niezawodność;
  • zaangażowane, solidne i odpowiedzialne wypełnianie zadań.

Oferujemy:

  • młody oraz zgrany zespół współpracowników;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • zakwaterowanie w cenie 3500 SEK mc od osoby – miejsce w pokoju dwuosobowym z dostępem do kuchni i łazienki;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zatrudnienie na pół roku;
  • przejrzyste warunki zatrudnienia.

Aplikacja:

Umowa podpisywana jest w oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

CV oraz LM należy przesłać na adres: pl.arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Pakowanie kosmetyków – Sztokholm 2019

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-szwecji-bez-jezyka-pakowanie-kosmetykow-od-zaraz-sztokholm/

Nr ogł.: 9985db576099ef5c