SEK 23000 brutto/mc

Od zaraz dam fizyczną pracę w Szwecji bez języka przy sortowaniu paczek Sztokholm 2020

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub Region: Sztokholm
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 stycznia 2020 19:12

Aktualna od zaraz oferta fizycznej pracy w Szwecji bez znajomości języka. Zatrudnienie 2020 w Sztokholmie dla Polaków przy sortowaniu paczek kurierskich z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Sztokholm.

Wynagrodzenie: 23 000 SEK brutto na mc.

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym przy sortowaniu paczek na magazynie hurtowni logistycznej;
  • zadaniem pracownika będzie również rozładowywanie i załadowywanie towarów.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • dokładność;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • energiczność;
  • sumienne, zaangażowane i solidne wypełnienie zadań;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • brak uzależnień;
  • możliwość pracy na nocnej zmianie;
  • sprawność manualna.

Oferujemy:

  • strój roboczy;
  • pracę na nocnej zmianie;
  • szwedzką umowę o pracę na czas określony z możliwością stałego zatrudnienia;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • darmowe zakwaterowanie.

Aplikacja:

Umowa podpisywana jest w oddziele agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów przejazdu do Gdyni.

CV oraz LM z danymi kontaktowymi należy wysłać na adres e-mail: pl.arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Sortowanie paczek, Sztokholm 01/2020

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-ogloszenie-fizycznej-pracy-w-szwecji-od-zaraz-sortowanie-paczek-sztokholm/

Nr ogł.: 3725e1f2263995a9