SEK 134,60 na godz.

Szwecja praca w Uppsali bez znajomości języka na produkcji zabawek od zaraz

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub Region: Upssala
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 października 2020 17:25

Fabryka z Uppsali potrzebuje od zaraz pracowników produkcji do pracy w Szwecji. Zatrudnienie bez znajomości języka dla Polaków na produkcji zabawek. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Uppsala.

Wynagrodzenie: 134,60 SEK na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy ręcznym montowaniu elementów zabawek z tworzyw sztucznych;
  • przeprowadzanie kontroli jakości elementów, składanie różnych części, a także pakowanie gotowych produktów;
  • praca z wykorzystaniem elektronarzędzi.

Wymagania:

  • szybkie tempo pracy;
  • sprawność manualna;
  • dostępność od zaraz;
  • zdolność do pracy pod presją;
  • samodyscyplina;
  • solidne i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • zaletą będzie czynne prawo jazdy kart. B;
  • zaletą będzie znajomość j. angielskiego lub niemieckiego;
  • doskonała organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zakwaterowanie w cenie 3000 SEK na mc;
  • pracę od zaraz;
  • legalne zatrudnienie;
  • szwedzką umowę o pracę na czas określony;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • pełny etat;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • dokładne warunki zatrudnienia.

Aplikacja:

Umowa będzie podpisywana w polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów transportu do Gdyni.

CV oraz LM z danymi kontaktowymi należy wysyłać na adres e-mail: arbetsmedlet@fastmail.se z dopiskiem: Produkcja zabawek, Uppsala 2020/2021

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-szwecji-przy-produkcji-zabawek-od-zaraz-uppsala-2020-2021/

Nr ogł.: 7385f84698e8c923