€ 15,50 brutto/h

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka na magazynie AGD Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 maja 2023 23:08

Dla dyspozycyjnych magazynierów aktualna od zaraz praca w Niemczech. Zatrudnienie w Berlinie na magazynie hurtowni sprzętu AGD także bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie darmowe organizuje pracodawca.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: od 15,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie jako asystent na magazynie AGD;
  • zbieranie zamówień;
  • rozładowywanie dostaw;
  • pakowanie towarów;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • sprawdzanie stanów magazynowych;
  • aktualizowanie danych w systemie komputerowym;
  • obsługiwanie ręcznych wózków paletowych.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • zmotywowanie do pracy;
  • zaangażowane i sumienne wykonywanie zadań;
  • atutem będzie doświadczenie;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • chęć rozwijania się;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • brak uzależnień;
  • zaletą będzie znajomość niemieckiego.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • płatny urlop;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • darmowe zakwaterowanie.

Aplikacja:

Zgłoszenia ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail:

arbeitbeiuns@solution4u.com z podaniem numeru referencyjnego: MA/B/06/23

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-niemcy-na-magazynie-hurtowni-agd-bez-jezyka-w-berlinie-2023/

Nr ogł.: 551646e78dce33fd