PLN 3800 brutto mc

Bez języka praca Czechy na produkcji tłumików samochodowych od zaraz Bruntál

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Bruntál
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 29 kwietnia 2019 20:54

Od zaraz dostępna praca w Czechach na produkcji tłumików samochodowych. Oferta z Bruntál bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę bezpłatnie oraz atrakcyjne warunki finansowe.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Bruntál lub Valašské Meziříčí.

Wynagrodzenie: 3800 PLN brutto miesięcznie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • mieszanie poliuretanów;
  • wyrabianie produktów;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • motywacja do utrzymania pracy przez min. 6 miesięcy.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • premia co miesiąc od przełożonego;
  • zwrot kosztów za paliwo do pracy;
  • za każdy przepracowany dzień otrzymuje się bony żywieniowe;
  • ekstra bonusy i dobra stawka za pracę w godzinach nadliczbowych;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • zakwaterowanie bezpłatne;
  • po przepracowaniu tygodniu zaliczki na poczet wypłaty.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać zgłoszenia poprzez stronę: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/praca-w-czechach-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-na-produkcji-tlumikow-samochodowych-bruntal/

Nr ogł.: 5385cc741adf3dd7