CZK 30000 brutto/mc

Od zaraz Czechy praca bez języka produkcja samochodów w Mladá Boleslav

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Mladá Boleslav
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 marca 2021 21:50

Na produkcji samochodów ŠKODA do podjęcia aktualna od zaraz praca w Czechach. Zatrudnienie w Mladá Boleslav dla Polaków bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Mladá Boleslav.

Wynagrodzenie: ok. 30 000 CZK brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy montażu oraz przy obsługiwaniu maszyn;
  • praca fizyczna;
  • pracownik będzie zajmował się obsługą linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • podstawowe wykształcenie;
  • motywacja do pracy;
  • chęć relokacji do Czech.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • dodatek grupowy po 3 miesiącach – 1500 CZK;
  • zmiana popołudniowa – 10 CZK na godz., zmiana nocna – 30 CZK na godz., a nadgodziny 25%;
  • bonus za pracę w takcie 1000 CZK;
  • bonus na start;
  • bożonarodzeniowa premia od 5000 do 10000 CZK, premii kwietniowej od 4000 do 10000 CZK – po przepracowaniu pół roku;
  • darmowe zakwaterowanie na 6 miesięcy, a później bonus 10%, który będzie obliczany z podstawy wynagrodzenia;
  • 25 dni urlopu;
  • zniżki na zakup samochodu ŠKODA;
  • po 3 miesiącach próbnych możliwość otrzymania zwrotu dojazdu;
  • możliwość bezpośredniego przejścia pod firmę po 12 miesiącach;
  • 3 zmiany po 8 godzin.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się pod numerem telefonu: +42 073 418 38 68

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-czechach-produkcja-samochodow-bez-jezyka-mlada-boleslav/

Nr ogł.: 31360526431339fd