£ 9,60 - 10,20

Od zaraz dam pracę w Anglii na produkcji detergentów bez języka Wolverhampton

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Wolverhampton
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 grudnia 2019 21:08

Możliwość podjęcia pracy w Anglii bez znajomości języka na produkcji detergentów. Zatrudnienie w fabryce z Wolverhampton aktualne od zaraz dla Polaków z zakwaterowaniem bezpłatnym, które organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Wolverhampton.

Wynagrodzenie: 9,60 GBP brutto na godz. dla osób bez znajomości języka oraz 10,20 GBP brutto dla osób z językiem i kwalifikacjami zawodowymi.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa fizyczna praca na linii produkcyjnej przy detergentach i chemii domowej, np. płyny do prania, tabletki do zmywarek itp;
  • zadania są przydzielane elastycznie w zależności od bieżącego zapotrzebowania.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia stałej pracy;
  • zaletą będzie doświadczenia w pracy na produkcji;
  • chęć pracy na trzy zmiany, a w tym również nocki;
  • brak nałogów, które dotyczą palenia;
  • najpierw będą rozpatrywane ogłoszenia od osób z językiem angielskim, ale nie jest to warunkiem koniecznym.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe oraz socjalne;
  • strój roboczy/ochronny – tylko buty ochronne z noskiem trzeba mieć swoje;
  • darmowe zakwaterowanie na pierwsze 3 miesiące w pokojach dwuosobowych, a potem pomoc w znalezieniu własnego zakwaterowania;
  • pomoc na miejscu przy załatwianiu formalności;
  • brak opłat za rekrutację.

Aplikacja:

CV, najlepiej w języku angielskim, należy wysłać na adres: smart.work@solution4u.com z dopiskiem: produkcja Wolverhampton

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-anglia-przy-produkcji-detergentow-od-zaraz-wolverhampton/

Nr ogł.: 4175de952a5334d0