£ 8,85 brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Anglii bez znajomości języka przy pakowaniu perfum Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Londyn
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 listopada 2020 20:36

Możliwość rozpoczęcia od zaraz tymczasowej pracy w Anglii dla Polaków przy pakowaniu perfum. Zatrudnienie w Londynie bez znajomości języka dla dyspozycyjnych pakowaczy. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: od 8,85 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie rozpakowywanie kartonów z perfumami, zrywanie etykiet, a także ponowne pakowanie perfum, naklejanie etykiet, zakładanie zabezpieczeń antykradzieżowych oraz foliowanie, umieszczanie w kartonach itp.

Wymagania:

  • zręczność;
  • dobry wzrok;
  • szybkie tempo pracy;
  • wydajność;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • zaletą będzie doświadczenie na magazynie przy pakowaniu;
  • atutem będzie znajomość j. angielskiego;
  • brak uzależnień;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:

  • praca tymczasowa w brytyjskiej firmie;
  • zatrudnienie również dla par;
  • zakwaterowanie (pokoje dwuosobowe) w cenie 50 GBP na tydzień od osoby albo 80 GBP na tydzień od pary;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • wsparcie podczas zakładania konta bankowego w UK i przy formalnościach;
  • po zakończeniu kontraktu możliwość podjęcia współpracy na innych projektach.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: uk.employment@europe.com z podaniem tytułu: „pakowanie perfum Londyn 11/2020”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-tymczasowa-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-perfum-od-zaraz-w-londynie/

Nr ogł.: 7885fb6b65598fb5