£ 9,60 brutto/h

Praca w Anglii dla par od zaraz pakowanie słodyczy bez znajomości języka Liverpool

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Liverpool
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 maja 2023 23:11

Tymczasowe zatrudnienie w Liverpoolu bez znajomości języka angielskiego dla dyspozycyjnych par pakowaczy. Aktualna od zaraz praca w Anglii przy pakowaniu słodyczy. Zakwaterowanie darmowe będzie organizował pracodawca.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Liverpool.

Wynagrodzenie: 9,60 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4 (albo 2 pary).

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie pakowanie słodyczy oraz zestawów promocyjnych – czekoladowe zestawy słodyczy z motywem wakacyjnym;
  • wykonywanie zadań na linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • mile widziane będzie doświadczenie;
  • chęć podjęcia pracy od zaraz przynajmniej do końca lipca 2023;
  • otwartość i komunikatywność;
  • bezkonfliktowość.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia;
  • dostęp do stołówki i kantyny;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych;
  • dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia pracy na dłużej.

Aplikacja:

Pary proszone są o wysyłanie wspólnych zgłoszeń.

CV w języku angielskim ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można kierować na adres e-mail:

pl.cleversolutions@outlook.com z dopiskiem „słodycze Liverpool 06/2023”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-anglii-dla-par-przy-pakowaniu-slodyczy-bez-jezyka-w-liverpool-uk/

Nr ogł.: 534646e6be019ab0