£ 8,60 brutto/h

Dla par bez języka przy pakowaniu słodyczy Anglia praca od zaraz w Liverpool UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Liverpool
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 lutego 2021 18:41

Do podjęcia z bezpłatnym zakwaterowaniem aktualna od zaraz praca w Anglii dla par. Zatrudnienie w Liverpoolu dla Polaków bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy w zestawy promocyjne.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Liverpool.

Wynagrodzenie: 8,60 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4 osoby (albo 2 pary).

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na magazynie firmy dystrybucyjnej;
  • pracownik będzie pakował słodycze, a także zestawy promocyjne przy linii produkcyjnej;
  • aktualnie pakowane są promocyjne zestawy czekoladowych słodyczy m.in. z motywem Świąt Wielkanocnych.

Wymagania:

  • bez znajomości języka angielskiego;
  • atutem będzie doświadczenie na analogicznym stanowisku;
  • dostępność od zaraz do końca czerwca 2021;
  • otwartość i komunikatywność;
  • bezkonfliktowość.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe – wypłatę raz w tygodniu;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia – nowoczesny zakład ze stołówką i kantyną;
  • przyjazny zespół współpracowników oraz miłą atmosferę w pracy;
  • międzynarodowy zespół współpracowników;
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności;
  • dla najlepszych pracowników możliwość przedłużenia umowy.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV w języku angielskim ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem „słodycze Liverpool 02/2021”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-slodyczy-praca-w-anglii-dla-par-od-zaraz-liverpool-2021/

Nr ogł.: 128602293a767633