£ 7,83/h brutto

Anglia praca fizyczna od zaraz bez znajomości języka Southampton sortowanie warzyw

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Southampton
  • Zakwaterowanie: Oferta bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 24 września 2018 21:21
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
sortowanie warzyw papryka2

Fizyczna praca w Anglii od zaraz przy sortowaniu warzyw. Zakład z Southampton zatrudni Polaków bez znajomości języka oraz doświadczenia. Oferujemy dobre zarobki, ubezpieczenie i uczciwą umowę.

Stanowisko: sortowacz.

Lokalizacja: Southampton, UK.

Stawka godzinowa: 7,83 GBP/h. brutto

Początek pracy: od zaraz.

Obowiązki pracownika:

  • sortowanie warzyw – oddzielanie sztuk zepsutych od świeżych;
  • wypełnianie innych poleceń kierownika;
  • przestrzeganie przepisów obowiązujących w zakładzie.

Wymagania:

  • zakwaterowanie w Southampton lub bliskiej okolicy;
  • motywacja do pracy;
  • przyjazne podejście i bezkonfliktowość;
  • spostrzegawczość i zręczność;
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej;
  • dobry stan zdrowia;
  • solidność i punktualność.

Oferujemy:

  • dobre wynagrodzenie;
  • pracę w trybie 4/4 – 4 dni wolne, 4 pracujące – po 11 h. dziennie;
  • zatrudnienie na dłużej;
  • dokładne szkolenie;
  • przyjazny i miły zespół;
  • angielską umowę o pracę;
  • ubezpieczenie pracownicze i odprowadzanie składek.

Aplikacje:
W celu zgłoszenia kandydatury zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z agencją RFC lub złożenia wizyty w biurze.

Agencja RFC
155-156 High Street SO14
2BT Southampton.

tel. 07525705927.
Pon. – Czw. 9:00 – 17:00
pt. – 9:00-16:00.

Prosimy nie dzwonić w weekendy oraz poza godzinami pracy biura!

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-fizyczna-praca-anglia-od-zaraz-southampton-sortowanie-warzyw/

Nr ogł.: 2035ba8977490d4c