£ 1830 - 2100 mc

Na magazynie z żywnością praca w Anglii od zaraz bez znajomości języka 2019 Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Londyn
  • Zakwaterowanie: Oferta bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2019 20:00

Jest do podjęcia praca w Anglii aktualna od zaraz na magazynie z żywnością. Zatrudnienie 2019 bez znajomości języka w Londynie dla Polaków z atrakcyjnymi warunkami finansowymi i bardzo dobrymi warunkami umowy.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 1830 – 2100 GBP miesięcznie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy asortymencie spożywczym, a polega na przyjmowaniu oraz załadowywaniu towarów.

Wymagania:

  • warunkiem koniecznym jest posiadanie uprawnień do kierowania wózkami widłowymi czołowymi;
  • zaangażowanie;
  • dyspozycyjność, ponieważ jest to praca na dwie zmiany;
  • przynajmniej zawodowe wykształcenie;
  • bez doświadczenia i języka angielskiego.

Oferujemy:

  • pełen etat;
  • umowę o pracę – kontrakt angielski;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • w zależności od stażu wynagrodzenia będzie zależał wzrost wynagrodzenia;
  • pensja zawsze w terminie;
  • przyjazną ekipę współpracowników;
  • przy awansach preferowani są swoi pracownicy.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane powyższą ofertą pracy na magazynie, mogą się zgłaszać pod numerem telefonu: +44 782 508 53 27.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-anglia-od-zaraz-na-magazynie-z-zywnoscia-londyn/

Nr ogł.: 9765cab77a897492