£ 9,00 - 9,45 bru

Oferta pracy w Anglii bez języka przy pakowaniu przekąsek od zaraz Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Londyn
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Doświadczenie zawodowe
  • Opublikowany: 9 czerwca 2020 19:17

Bez znajomości języka potrzebne od zaraz osoby do pracy w Anglii. Zatrudnienie dla pakowaczy w Londynie przy pakowaniu słonych przekąsek do kartonów. Zakwaterowanie bezpłatne organizuje pracodawca.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 9,00 GBP brutto na godz. (z darmowym zakwaterowaniem) albo 9,45 GBP brutto na godz. (bez zakwaterowania).

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • praca stojąca w zakładzie produkcyjnym na ostatnim etapie, gdzie zadaniem będzie pakowanie słonych przekąsek do kartonów;
  • w fabryce produkuje się chipsy, słone paluszki, chrupki oraz mieszanki orzechów.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji żywności;
  • dostępność na przynajmniej 3 miesiące;
  • szybkie tempo pracy przy ruchomej taśmie;
  • brak uzależnień;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • mile widziana znajomość HACCP, a także ISO 22000.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie w wyposażonych samodzielnych pokojach, gdzie jest dostęp do wspólnej kuchni i łazienki;
  • atrakcyjne warunki finansowe + premie dla najlepszych pracowników;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • odzież roboczą;
  • przeszkolenie – głównie z zakresu BHP oraz HACCP.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: oxf-uk@solution4u.com z dopiskiem: „przekąski Londyn 2020”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-anglia-przy-pakowaniu-przekasek-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-w-londynie/

Nr ogł.: 1715edfa1a581fea

1 odpowiedź aby “Oferta pracy w Anglii bez języka przy pakowaniu przekąsek od zaraz Londyn”

  1. witam jesli ogloszenie jest aktualne to wraz z zona jestesmy baedzo zainteresowani praca nawet na stale prosimy o kontakt pozdrawiamy