£ 8,20-9,45/h

Od zaraz dam fizyczną pracę w Anglii sortowanie odzieży bez języka Peterborough

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Peterborough
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 kwietnia 2019 17:08

Propozycja podjęcia fizycznej pracy w Anglii przy sortowaniu odzieży używanej. Oferta aktualna od zaraz bez znajomości języka w Peterborough z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik fizyczny – sortowacz odzieży używanej.

Lokalizacja: Peterborough.

Wynagrodzenie: 8,20 GBP brutto na godz. z zakwaterowaniem albo 9,45 GBP brutto na godz. bez zakwaterowania.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca fizyczna przy taśmie, a polega na sortowaniu odzieży używanej ze względu na rodzaj i jakość;
  • ubrania dzieli się na klasy jakościowe, a potem ze względu na rodzaj, a z tego również wyłapuje się ubrania, które pochodzą od znanych firm odzieżowych.

Wymagania:

  • szybkość, dobry wzrok, sprawność fizyczna;
  • bez nałogów związanych z paleniem papierosów;
  • umiejętność pracowania w grupie, a jeżeli zajdzie taka konieczność, to pomaganie innym pracownikom;
  • mile widziane będą osoby, które znają aktualne trendy w modzie;
  • dużym atutem będzie znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • zapewnione zakwaterowanie bezpłatnie na miejscu albo wyższa stawka godzinowa;
  • nowoczesny zakład pracy, który spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa;
  • odzież roboczą;
  • możliwość przedłużenia umowy na następny rok, gdy zakończy się umowa z agencją.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres:

ukemployment_2019@fastmail.co.uk

z podaniem tytułu: „sortowanie odzieży Peterborough 04/2019”.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/peterborough-fizyczna-praca-anglia-od-zaraz-przy-sortowaniu-odziezy-bez-jezyka-peterborough-uk/

Nr ogł.: 9425ca35a006ce86