€ 1880 brutto/mc

Niemcy praca od zaraz dla par przy pakowaniu ciastek bez języka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 listopada 2019 20:38

Możliwość rozpoczęcia od zaraz pracy w Niemczech dla par przy pakowaniu ciastek. Zatrudnienie w Düsseldorf bez znajomości języka z zakwaterowaniem, zorganizowanym na miejscu przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 1880 Eur brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca przy ręcznym pakowaniu ciastek;
  • obowiązki wykonuje się przy taśmie produkcyjnej;
  • przeprowadzanie kontroli jakości, a także ręczne przekładanie ciastek do plastikowych tacek.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • dostępność od zaraz;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej;
  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • elastyczność oraz terminowe stawianie się do pracy;
  • pełna samodzielność.

Oferujemy:

  • dokładne szkolenie pracownicze oraz zapoznanie z obowiązkami;
  • niemiecką próbną umowę;
  • pracę na 3 miesiące z możliwością jej przedłużenia;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • zakwaterowanie w cenie 400 Eur od pary na mc + media.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz realnym terminem dyspozycyjności należy przesłać na adres: nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pakow/a5/11/19

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-pakowanie-ciastek-dusseldorf/

Nr ogł.: 1115dc42d8671f5f