NOK do uzgodnienia

Na magazynie RTV bez znajomości języka praca w Norwegii od zaraz Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Bergen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 października 2020 19:35

Przy kompletowaniu zamówień aktualna od zaraz praca w Norwegii dla magazynierów. Zatrudnienie w Bergen bez znajomości języka na magazynie hurtowni ze sprzętem RTV. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca jako pomocnik magazyniera na magazynie hurtowni ze sprzętem RTV;
  • kompletowanie zamówień, wprowadzanie danych do systemu komputerowego oraz generowanie listów przewozowych;
  • pracownik będzie przyjmował dostawy na magazynie, obsługiwał wózek paletowy, komputer i skaner, a także inne urządzenia;
  • wykonywanie prac porządkowych i innych, które będą zlecane na bieżąco.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • samodyscyplina;
  • pracowitość;
  • rzetelność;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • pełna samodzielność;
  • umiejętność liczenia w pamięci;
  • energiczność;
  • sprawność manualna.

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • ubezpieczenie;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • zakwaterowanie w cenie 3000 NOK na mc;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • dokładne warunki zatrudnienia;
  • umowę na 6 miesięcy.

Aplikacja:

Umowa będzie podpisywana w oddziale agencji w Szczecinie.

Brak opłat za rekrutację. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów wynosi około 300 NOK i zostanie potrącona z pierwszego wynagrodzenie.

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem: „lagermedarbeider 073/2020″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-norwegii-od-zaraz-na-magazynie-hurtowni-rtv-w-bergen/

Nr ogł.: 885f96e78c67a75