NOK 175 brutto/h

Od zaraz praca Norwegia bez znajomości języka na produkcji dań gotowych w Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Bergen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 maja 2022 23:50

Propozycja podjęcia od zaraz pracy w Norwegii dla Polaków. Zatrudnienie w fabryce z Bergen bez znajomości języka przy produkcji dań gotowych. Zakwaterowanie będzie organizował pracodawca bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: od 175 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 20.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prostych, ale powtarzalnych zadań manualnych przy linii produkcyjnej;
  • zadaniem będzie porcjowanie składników, przygotowywanie ich oraz obsługa urządzeń i dbanie o ciągłość produkcji;
  • pracownik będzie zajmował się kontrolowaniem jakości;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • zadania będą przydzielane zgodnie z predyspozycjami pracowników.

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenia gastronomiczne;
  • bez języka norweskiego, ale z komunikatywnym angielskim;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • umiejętność pracy grupowej.

Oferujemy:

  • szkolenie pracownicze;
  • odzież służbową;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • norweską umowę o pracę;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • system poleceń pracowniczych;
  • premie za pełną frekwencję.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz na stronie: http://bit.do/rekrutacja2022 z zaznaczeniem posady: „Produkcja gotowych dań mrożonych Bergen 2022″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-dan-gotowych-od-zaraz-w-bergen/

Nr ogł.: 555628fe3327b1f5