NOK 175 brutto/h

Na produkcji dań gotowych bez znajomości języka praca Norwegia od zaraz Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Bergen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 kwietnia 2020 19:46

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii bez znajomości języka dla pracowników produkcji. Zatrudnienie w fabryce z Bergen na produkcji dań gotowych z zakwaterowaniem bezpłatnym, które organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: 175 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca w fabryce dań gotowych;
  • wspieranie prac produkcyjnych, np. samodzielne przygotowywanie składników, obsługa maszyn produkcyjnych, dbanie o porządek w miejscu pracy, pakowanie, kontrolowanie jakości, ważenie, foliowanie oraz etykietowanie.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w grupie;
  • zaletą będzie komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • dostępność od zaraz;
  • odznaczanie się wysoką kulturą osobistą;
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku albo wykształcenie gastronomiczne;
  • rzetelność.

Oferujemy:

  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • norweską umowę o pracę;
  • ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny;
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz: http://bit.do/rekrutacja2020 z zaznaczeniem opcji: „Produkcja gotowych dań mrożonych Bergen 2020″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferta-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-na-produkcji-dan-gotowych-bergen-2020/

Nr ogł.: 2765ea84ca60cb53

2 komentarze aby “Na produkcji dań gotowych bez znajomości języka praca Norwegia od zaraz Bergen”

  1. Joachim Obiegło dn. 29 kwietnia 2020 @ 17:13

    Proszę o kontakt jestem chętny

  2. Jestem zainteresowany propozycją pracy.Pozdrawiam Piotr Janusz.