€ 9,44 na godz.

Fizyczna praca Holandia od zaraz sortowanie odzieży używanej bez języka Wormerveer

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Wormerveer
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Prawo jazdy
  • Opublikowany: 22 września 2019 16:56

Fizyczna praca w Holandii przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie od zaraz i bez znajomości języka w Wormerveer dla pracowników fizycznych z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Wormerveer.

Wynagrodzenie: 9,44 Eur na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • fizyczna praca dla kobiet, która polega na sortowaniu odzieży używanej.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz na przynajmniej 8 tygodni;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • holenderską umowę o pracę, która jest zgodna z CAO;
  • legalne zatrudnienie;
  • solidnego pracodawcę;
  • 46 godzin pracy w tygodniu;
  • wypłatę wynagrodzenia raz w tygodniu;
  • pracę od zaraz i bez znajomości języka;
  • zakwaterowanie odpłatne;
  • zapewniony transport;
  • opiekę polskich koordynatorów.

Aplikacja:

Osoby, które chcą podjąć pracę w Holandii, proszone są o wysłanie swojego CV na adres: biuroradom@euroservices.com.pl

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez EUROSERVICES POLSKA Sp. z o.o. (ul. OPolska 54, 49-100 Niemodlin, oddział Radom 26-600, przy ul. 25-go Czerwca 26/32), w celu realizacji procesu rekrutacji.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-oferta-fizycznej-pracy-w-holandii-przy-sortowaniu-odziezy-uzywanej-od-zaraz-wormerveer/

Nr ogł.: 8025d87249609715