€ 12,85 na godz.

Dla par Holandia praca od zaraz pakowanie czekoladek bez języka w Amsterdamie

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Amsterdam
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 6 marca 2023 21:55

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii przy pakowaniu czekoladek. Zatrudnienie w Amsterdamie bez znajomości języka dla par na linii produkcyjnej. Zakwaterowanie darmowe zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Amsterdam.

Wynagrodzenie: 12,85 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie pakowanie czekoladowych pralinek;
  • wykonywanie zadań przy linii produkcyjnej;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • paletowanie zapakowanych kartonów.

Wymagania:

  • gotowość podjęcia pracy od zaraz;
  • możliwość zatrudnienia do lipca 2023 albo dłużej;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego;
  • zmotywowanie i chęci do podjęcia pracy w Amsterdamie;
  • mile widziane doświadczenie na produkcji żywności.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • możliwość wypracowania nadgodzin;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • bogate zaplecze socjalne;
  • zgrany zespół współpracowników.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Holandii, proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail:

pracujwholandii@net-c.nl z dopiskiem: pakowanie czekoladek Amsterdam 2023

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-dla-par-dam-prace-w-holandii-przy-pakowaniu-czekoladek-amsterdam-2023/

Nr ogł.: 449640641bcd0e46