€ 10,61 na godz.

Od zaraz praca Holandia produkcja kanapek bez znajomości języka w Losser

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Losser
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 października 2021 19:29

Fabryka z Losser potrzebuje od zaraz chętnych pracowników produkcji do pracy w Holandii. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka na produkcji kanapek. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Losser.

Wynagrodzenie: 10,61 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • nakładanie różnych składników na kanapki i tortille;
  • pakowanie gotowych już produktów przy linii produkcyjnej;
  • kontrolowanie jakości produktów na różnych etapach;
  • dbanie o czystość w miejscu pracy.

Wymagania:

  • bez znajomości języka holenderskiego, ale z komunikatywnym angielskim;
  • mile widziane prawo jazdy;
  • atutem będzie doświadczenie na produkcji.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • możliwość otrzymania bonusu 100 € po przepracowaniu 8 tygodni;
  • wynagrodzenie płatne raz w miesiącu na konto;
  • zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF;
  • bezpłatny przejazd do Holandii;
  • pełne ubezpieczenie;
  • opiekę polskich koordynatorów;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • możliwość wzięcia zaliczki 150 € po pierwszym tygodniu;
  • 120 PLN pakietu startowego, który zawiera poszewkę na pościel, holenderską kartę do telefonu oraz słowniczek polsko-holenderski.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod adresem e-mail: demel@covebo.pl albo prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +48 77 545 75 75

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-holandia-na-produkcji-kanapek-od-zaraz-losser/

Nr ogł.: 664615c7b36d02a7