€ do uzgodnienia

Od zaraz fizyczna praca w Holandii sortowanie odzieży używanej bez języka Numansdorp

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Numansdorp
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Prawo jazdy
  • Opublikowany: 8 grudnia 2019 21:06

Bez znajomości języka potrzebne od zaraz osoby do fizycznej pracy w Holandii. Zatrudnienie w Numansdorp dla pracowników fizycznych z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Numansdorp.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem pracownika będzie fizyczna praca przy sortowaniu odzieży używanej.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku;
  • bez znajomości języka holenderskiego, ale potrzebny jest język angielski w stopniu komunikatywnym;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki umowy;
  • bardzo dobre wynagrodzenie – zgodne z holenderskimi stawkami dla tej branży;
  • pełny etat;
  • wypłatę co tydzień na konto walutowe;
  • płatne zakwaterowanie;
  • możliwość dojazdu do pracy firmowym transportem;
  • opiekę polskojęzycznych koordynatorów.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy fizycznej w Holandii proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail: biuroradom@euroservices.com.pl lub można zadzwonić pod numer: +48 789 154 442

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/fizyczna-praca-holandia-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-przy-sortowaniu-odziezy-uzywanej-numansdorp/

Nr ogł.: 7705de95b272be35