£ 8,50-10,50

Fizyczna praca Anglia bez języka w sklepie przy wykładaniu towaru od zaraz Newcastle upon Tyne

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Newcastle upon Tyne
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 czerwca 2019 20:33

Pracodawca z Newcastle upon Tyne szuka od zaraz osób do fizycznej pracy w Anglii przy wykładaniu towaru. Zatrudnienie w sklepie bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym, zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Newcastle upon Tyne.

Wynagrodzenie: 8,50 GBP brutto na godz. dla osób bez języka albo 10,50 GBP brutto na godz. dla osób ze znajomością języka.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • rozładowywanie dostaw towarów na magazynie sklepu;
  • rozkładanie produktów półkach w markecie;
  • zmienianie ekspozycji;
  • przeprowadzanie inwentaryzacji;
  • sprawdzanie dat przydatności do spożycia, naklejanie etykiet.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna, szybkość, siła i wytrzymałość;
  • dostępność od zaraz;
  • chęć pracownia na nocnej zmianie;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • mile widziane doświadczenie oraz znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie przez agencję do końca 2019 roku, a potem stała umowa, którą podpisuje się bezpośrednio z pracodawcą;
  • bezpłatne ubezpieczenie NNW;
  • darmowe zakwaterowanie opłacone przez pracodawce w Sunderland (dla par są samodzielne pokoje);
  • pomoc przy formalnościach, złożeniu konta, uzyskaniu numeru NIN itp.;
  • brak opłata za rekrutację;
  • wynagrodzenie co tydzień na konto walutowe.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres:

greatjobs@fastmail.co.uk z podaniem tytułu: „sklep Newcastle 2019”.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/fizyczna-praca-w-anglii-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-w-sklepie-wykladanie-towaru-newcastle-upon-tyne/

Nr ogł.: 6165d10b426b5b1b