£ 9,25 brutto/h

Od zaraz na magazynie z RTV dam pracę w Anglii bez znajomości języka Brighton

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Brighton
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 grudnia 2019 19:09

Bez znajomości języka poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Anglii na magazynie hurtowni sprzętu RTV. Zatrudnienie w Brighton dla solidnych magazynierów. Zakwaterowanie na miejscu organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Brighton.

Wynagrodzenie: 9,25 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie komisjonowanie sprzętu elektronicznego, takiego jak: telewizory, konsole lub nagłośnienie;
  • praca z użyciem skanera ręcznego oraz wózka paletowego – ręcznego ze wspomaganiem elektrycznym;
  • zamówienia zbieranie są dla sklepów detalicznych.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz do końca roku, a także możliwość przedłużenia umowy na rok 2020;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz znajomość języka;
  • brak problemów z prawem oraz problemów z piciem czy innymi używkami;
  • szybkie tempo pracy;
  • sprawność fizyczna;
  • uczciwość.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zakwaterowanie w cenie 50 GBP na tydzień;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • dla najlepszych pracowników po zakończeniu kontraktu możliwość bezterminowego przedłużenia umowy.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: greatjob@fastmail.co.uk z tytułem „RTV Brighton 11.2019/2020”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-anglii-na-magazynie-z-rtv-bez-jezyka-w-brighton-2019-2020/

Nr ogł.: 5785de11cbb7aff8