£ 12,00 brutto/h

Bez języka dam pracę w Anglii produkcja foteli samochodowych od zaraz Telford

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Telford
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 kwietnia 2023 22:26

Fabryka z Telford UK szuka od zaraz Polaków do pracy w Anglii. Zatrudnienie bez znajomości języka na produkcji foteli samochodowych. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Telford.

Wynagrodzenie: od 12,00 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym wykonywana przy linii produkcyjnej;
  • zadaniem będzie montowanie elementów konstrukcyjnych, elektroniki oraz tapicerki foteli samochodowych.

Wymagania:

  • chęć podjęcia stałej pracy;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • brak uzależnień;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • chęć nauki języka angielskiego;
  • mile widziane będzie doświadczenie na produkcji.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zakwaterowanie w cenie 180 GBP na mc (możliwość korzystania przez maksymalnie pół roku);
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych;
  • bezpłatny kurs języka angielskiego online.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail: red-dot@gmx.co.uk z podaniem tytułu wiadomości:

Produkcja automotive Telford 05/23

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-pracy-w-anglii-od-zaraz-produkcja-foteli-samochodowych-fabryka-telford/

Nr ogł.: 3856437046b0a5b6